Jak pozbyć się śladów po ANTYPERSPIRANCIE z ubrania?

21 września 2017 20:55
Jak pozbyć się śladów po ANTYPERSPIRANCIE z ubrania?

Na pewno nie raz po użyciu antyperspirantu zakładałaś jakąś ciemną bluzkę itp.

Podczas zakładania bardzo łatwo o białe ślady na ubraniu które pozostawił antyperspirant co okropnie denerwuje tym bardziej, że przecież miałaś już wychodzić z domu...


Takie plamy bardzo ciężko usunąć w 5 minut, ale możesz spróbować użyć chusteczek nawilżanych dla niemowląt – jeżeli oczywiście takie masz :)


Poniższe sposoby nie pomogą Ci od razu pozbyć się tych plam, ale jednak po zastosowaniu kilku trików i po wypraniu ubrań ślady znikną.

Zdjęcie Jak pozbyć się śladów po ANTYPERSPIRANCIE z ubrania? #1
źródło: http://www.my-image-expert.com/remove-white-deodorant-marks/

WYKORZYSTAJ WÓDKĘ – wylej odrobinę wódki na białe plamy i odczekaj 3 minuty. Po tym czasie wypierz ubranie ręcznie.

WYKORZYSTAJ OCET – nanieś niewielką ilość octu na białe plamy i włóż ubranie do miski z ciepłą wodą. Po kilku godzinach wyjmij, wrzuć do pralki i wypierz jak zawsze.

WYKORZYSTAJ SÓL – wymieszaj łyżeczkę soli z odrobiną wody. Powstałą papkę wetrzyj w plamy i zostaw na 12 godzin. Po tym czasie powtórz zabieg, ale nie czekaj 12 godzin tylko od razu wrzuć ubranie do pralki i wypierz.

WYKORZYSTAJ CYTRYNĘ – weź plasterek cytryny i mocno wetrzyj w plamy. Następnie odczekaj 12 minut i wypierz ubranie w misce z ciepłą wodą.

WYKORZYSTAJ PŁYN DO MYCIA NACZYŃ – odrobinę płynu należy nanieść na plamy i delikatnie wetrzeć. Następnie nalej do miski letniej wody, wrzuć ubranie i odczekaj 25 minut. Po tym czasie wypłucz je pod bieżącą wodą. Po plamach nie powinno być ani śladu.