Dlaczego osoby z grupą krwi 0 są wyjątkowe?

16 sierpnia 2017 09:47
Dlaczego osoby z grupą krwi 0 są wyjątkowe?

Osoby z grupą krwi 0 mają wiele unikatowych cech. Grupa krwi wpływa na ich zdrowie, osobowość oraz predyspozycje.

#Grupa krwi, a cechy charakteru

Posiadacze grupy 0 często pełnią stanowiska kierownicze. Są one bardzo wydajne i produktywne. Często rozpiera ich energia do działania. Jednak pod wpływem silnego stresy mogą być nieco nadpobudliwi i działać impulsywnie.

Zdjęcie Dlaczego osoby z grupą krwi 0 są wyjątkowe? #1
fot. shutterstock

#Grupa krwi, a zdrowie

Osoby z tą grupą krwi muszą o siebie wyjątkowo dbać. Niezdrowa dieta i brak ruchu może spowodować u nich brak równowagi emocjonalnej. Dodatkowo, są oni dużo bardziej narażeni obniżenie aktywności tarczycy, ze względu na małą ilość jodu.

#Grupa krwi, a dieta

W przypadku tej grupy krwi należy unikać alkoholu oraz zbyt dużej ilości kofeiny. Grupa krwi 0 często powoduje nadprodukcję kwasów żołądkowych, co przyczynia się do powstawania wrzodów. Dodatkowo, używki te mogą podnieść poziom adrenaliny, który i tak jest naturalnie dość wysoki u tych osób.

Osoby z grupą krwi 0 mają zestaw cech, który czyni je wyjątkowymi liderami i pracownikami. Jednak ich główną wadą jest podatność na stres. W silnym stresie osoby te powinny unikać podejmowania ważnych decyzji i czynności, ponieważ stres często zaburza ich percepcję.