Kilka kropel tego olejku uwolni Cię od objawów każdej alergii!

14 sierpnia 2017 18:46
Kilka kropel tego olejku uwolni Cię od objawów każdej alergii!

Bez względu na to, czy masz alergię na sierść, pyłki, czy roztocza, istnieje naturalny i skuteczny środek na złagodzenie jej objawów.

Alergia zazwyczaj obawia się łzawieniem oczu, obfitym katarem, swędzeniem i drapaniem w gardle. Nie są to przyjemne objawy. Jednak nie jest to jedyny problem alergii. Alergia może doprowadzić do powstania astmy oskrzelowej, zapalenia zatok i ucha oraz innych negatywnych dolegliwości zdrowotnych, kiedy nie jest leczona.

#Olejek z oregano

Ten naturalny produkt jest wyjątkowo silnym lekiem na wszelkie infekcje, działa bakteriobójczo, grzybobójczo i skutecznie łagodzi alergię dzięki zwalczaniu przekrwienia płuc, zatok i łagodzeniu kaszlu. . Jest jednak jedna ważna kwestia – nie wolno z nim przesadzać.

Zdjęcie Kilka kropel tego olejku uwolni Cię od objawów każdej alergii! #1
fot. shutterstock

Olejek z oregano to wspaniały lek, jednak ma swoje skutki uboczne wynikające z jego działania prozdrowotnego. Może dojść do łzawienia oczu i podrażnienia gardła, jednak objawy te przechodzą po kilku minutach. Aby całkowicie ich uniknąć nie stosuj więcej niż 2 krople olejku w celu zmniejszenia objawów alergii. Taka ilość w zupełności wystarczy.

#Jak stosować olejek eteryczny z oregano?

Wystarczy, że wymieszasz 2 krople olejku z kilkoma kroplami innego oleju i spożyjesz mieszankę, na przykład z chlebem.

Zdjęcie Kilka kropel tego olejku uwolni Cię od objawów każdej alergii! #2
Źródło: http://www.healthylifetricks.com/dilute-3-drops-of-oregano-oil-with-water-and-see-what-happens-to-your-lungs-and-airways/