6 genialnych trików do wykorzystania na plaży!

8 sierpnia 2017 15:59
6 genialnych trików do wykorzystania na plaży!

Pobyt na plaży bez wątpienia jest przyjemny i relaksujący. Możemy jednak sprawić, że będzie nam o wiele łatwiej i wygodniej. Koniecznie wypróbuj te triki.

#Prześcieradło z gumką

Zdjęcie 6 genialnych trików do wykorzystania na plaży! #1
Źródło: https://pl.pinterest.com/source/teamjohnson1.blogspot.com/


To idealne rozwiązanie do stworzenia mini domku, do którego nie będzie wsypywał się piasek. Wystarczy, że rozłożysz prześcieradło, a jego rogi zabezpieczysz odpowiedniej wielkości przedmiotami. Dzięki temu prześcieradło uzyska ścianki.

#Kosztowne przedmioty

Zdjęcie 6 genialnych trików do wykorzystania na plaży! #2Źródło: http://www.adventuresinfamilyhood.com/2016/05/10-best-lifehacks-day-beach.html

Jeśli chcesz iść do wody, a nie ma nikogo, kto zostanie popilnować rzeczy, schowaj je do opakowania po kremie, czy dezodorancie. Tych przedmiotów nikt nie ukradnie.


#Usuwanie piasku z ciała

Szybciej usuniesz wilgotny piasek z rąk i nóg, jeśli posypiesz je pudrem dla dzieci, który wchłonie wilgoć.


#Kosztowne przedmioty #2

Możesz je schować do słoika i zakopać po swoim kocem. Dzięki temu nie tylko nikt ich nie ukradnie, ale również nie zniszczą się od piasku i wilgoci.


#Mały basen dla dzieci

Zdjęcie 6 genialnych trików do wykorzystania na plaży! #3
Źródło: https://pl.pinterest.com/source/buzzfeed.com/

Wykop w piasku dziurę i wyłóż ją folią. Następnie wlej do niej wodę i wrzuć kilka zabawek dla dzieci. Dzięki temu dzieci nie będą oddalać się od miejsca wypoczynku, a dodatkowo sprawisz im wielką frajdę.


#Ochrona telefonu

Wykorzystaj worek strunowy aby zabezpieczyć go przed piaskiem i wilgocią. To dobre rozwiązanie szczególnie dlatego, że możesz korzystać z telefonu, który jest w worku.