Jak NIE ubierać się latem do pracy? Wiele kobiet popełnia te błędy…

5 sierpnia 2017 09:16
Jak NIE ubierać się latem do pracy? Wiele kobiet popełnia te błędy…

Bez względu na stanowisko w pracy zawsze należy wyglądać czysto i schludnie. Większość z nas przestrzega tej prostej zasady. Jednak w porze letniej, kiedy jest nam gorąco, często przesadzamy z kolorystyką, krojem i odsłanianiem ciała. Jak więc nie ubierać się do pracy?

#Sukienka

Modne w tym sezonie sukienki na ramiączkach, albo takie, które całkowicie odkrywają ramiona są urocze. Zostaw je jednak na inne okazje. Zamiast tego postaw na sukienki koszulowe – będziesz w nich wyglądać dobrze.

Zdjęcie Jak NIE ubierać się latem do pracy? Wiele kobiet popełnia te błędy… #1
Źródło: http://avanti24.pl/Avanti/0,0.html

#Spódnica

Jak się pewnie domyślasz – mini odpada. Spódnica jednak jest dobrym wyborem na wyjście do pracy. Dodaje Ci kobiecości klasy. Wybierz jednak spódnicę, które sięga co najmniej do kolan. Do dłużej spódnicy możesz ubrać wyższy obcas. Nie ma również znaczenia czy spódnica jest rozkloszowana, czy obcisła.

Zdjęcie Jak NIE ubierać się latem do pracy? Wiele kobiet popełnia te błędy… #2
Źródło: http://avanti24.pl/Avanti/0,0.html

#Buty

Dobra wiadomość dla miłośniczek szpilek – można je śmiało zakładać. Jednak tylko takie, które nie odsłaniają palców i zbyt dużo stopy. Japonki i inne sandałki lepiej odpuścić. Można jednak sięgnąć po czółenka, które odsłaniają palce lub piętę, jednak wtedy stopy muszą być idealnie zadbane.

Zdjęcie Jak NIE ubierać się latem do pracy? Wiele kobiet popełnia te błędy… #3
Źródło: http://avanti24.pl/Avanti/0,0.html

#Bluzki

Dopóki bluzka nie ma olbrzymiego dekoltu i nie odsłania całych ramion oraz nie prześwituje Ci w niej bielizna można ją śmiało nosić do pracy. Bluzki koronkowe można zestawić z elegancką marynarką, dzięki czemu całość będzie miała klasę.

Zdjęcie Jak NIE ubierać się latem do pracy? Wiele kobiet popełnia te błędy… #4
Źródło: http://avanti24.pl/Avanti/0,0.html