6 genialnych zastosowań pudru dla dzieci!

4 lipca 2017 08:23
6 genialnych zastosowań pudru dla dzieci!

Czasem mamy w domu produkty, które mają wiele ciekawych zastosowań, o których nie wiemy. Dzisiaj przyjrzymy się zastosowaniom pudru dla niemowląt.

#Suchy szampon

Jeśli nie masz czasu umyć włosów, bo zaraz musisz wyjść i nie masz również pod ręką suchego szamponu możesz użyć pudru dla dzieci. Doskonale wchłania nadmiar sebum z włosów i skóry głowy. Nanieś odrobinę na skalp, a następnie dokładnie wyczesz.

#Dłuższe rzęsy

Puder dla dzieci jest również niezastąpiony w wydłużaniu rzęs. Wystarczy, że przed pomalowaniem naniesiesz puder na rzęsy a dopiero potem pomalujesz je tuszem.

Zdjęcie 6 genialnych zastosowań pudru dla dzieci! #1
Źródło: http://kobieta.gazeta.pl/follow/1,153347,17915794,Poznaj_5_nietypowych_zastosowan_zasypki_dla_dzieci_.html

#Usuwanie plam z tłuszczu

Plamy z tłuszczu nie zawsze się dopierają. Jeśli pojawi się plama tłuszczu na Twoim ubraniu, od razu posyp ją pudrem. Puder wchłonie tłuszcz i ubranie będzie czyste po wypraniu.

#Szampon dla zwierząt

Puder dla dzieci doskonale czyści również sierść zwierząt. Posyp futro pudrem i pozostaw na 5 minut. Następnie dokładnie wyczesz.

#Zapobieganie przepoceniu stóp

Puder dla dzieci doskonale wchłania nadmiar wilgoci. Szczególnie dobrze sprawdza się w zapobieganiu przepocenia stóp. Posyp stopy pudrem zanim założysz buty.

#Łatwiejsze mycie naczyń

Wiele z nas zakłada rękawiczki gumowe do mycia naczyń. Niestety podczas mycia dłonie się pocą i ciężko potem ściągnąć rękawice. Aby temu zapobiec posyp swoje dłonie odrobiną pudru zanim założysz rękawiczki.

Zdjęcie 6 genialnych zastosowań pudru dla dzieci! #2
Źródło: http://fithacker.ru/articles/12-neveroyatnyih-sposobov-ispolzovaniya-detskoy-prisyipki-o-kotoryih-vyi-nikogda-ne-slyishali/