W jaki sposób trzymasz partnera za rękę? To wiele mówi o Waszym związku…

26 maja 2017 13:02
W jaki sposób trzymasz partnera za rękę? To wiele mówi o Waszym związku…

Trzymanie się za dłonie to czynność, którą wykonuje każda para. Jednak sposób w jaki partnerzy to robią może wiele powiedzieć o ich związku. Następnym razem zwróć więc uwagę na to, w jaki sposób trzymacie się Ty i Twoja druga połówka.

#Splecione dłonie

Kiedy para idąc ma splecione dłonie, wskazuje to na ich silne uczucie oraz oddanie. Mocno splecione dłonie partnerów oznaczają również wielką namiętność i pożądanie.

#Splecione dłonie i podtrzymywanie drugą ręką

Taki sposób trzymania się za ręce również oznacza silne i prawdziwe uczucie. Jednak druga ręką przytrzymująca rękę partnera może wskazywać na zaborczość i nachalność.

#Pod ramię

Para, która tak się trzyma podczas jakiegoś spotkania to coś normalnego. Jednak jeśli na co dzień tak ze sobą spacerują, że to wskazywać na niepewność kobiety w związku oraz potrzebę docenienia i ochrony.

#Trzymanie się za małe palce

Kiedy dwie osoby trzymają się za małe palce oznacza to ich niezależność. Taki sposób trzymania się za dłonie wskazuje na to, że każde z nich ceni sobie swoją przestrzeń i prywatność, a jednocześnie szanuje te potrzeby u drugiej połówki.

Zdjęcie W jaki sposób trzymasz partnera za rękę? To wiele mówi o Waszym związku… #1
fot. shutterstock

#Ciągnięcie ręki w swoją stronę

Jeśli Ty lub Twój partner ciągniecie dłoń stronę swojego ciała, może to oznaczać odmienne plany. Pomimo tego, że jesteście razem macie inne wartości, zainteresowania i potrzeby.

#Nietrzymanie się za ręce

To, że para nie trzyma się za ręce nie oznacza jeszcze, że nie ma między mini uczucia. Być może wygodniej jest im iść osobno, lub nie lubią pokazywać publicznie swoich uczuć.

Zdjęcie W jaki sposób trzymasz partnera za rękę? To wiele mówi o Waszym związku… #2
Źródło: https://brightside.me/inspiration-relationships/the-way-you-hold-hands-with-your-partner-reveals-a-lot-about-your-relationship-336410/