5 rzeczy, które musisz wiedzieć o swojej grupie krwi!

12 maja 2017 19:13
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o swojej grupie krwi!

Większość z nas zna swoją grupę krwi, jednak mało kto wie, że grupa krwi określa pewne cechy i podatności naszego organizmu.

#Grupa krwi, a odżywianie

Grupa krwi ma wpływ na to jakich produktów powinniśmy unikać. Wiele sposobów odżywiania, w tym diet odchudzających, bierze pod uwagę grupę krwi, aby odchudzanie przyniosło oczekiwane efekty.

#Grupa krwi, a zajście w ciąże

Wielu lekarzy twierdzi, że w zależności od grupy krwi kobieta ma mniejsze lub większe szanse zajścia w ciąże. Niektóre grupy krwi powodują dużą płodność.

#Grupa krwi, a osobowość

W sieci można przeczytać artykuły, które mówią o tym, że grupa krwi jaką mamy określa niektóre przybliżone cechy osobowościowe.

#Grupa krwi, a podatność na stres

Wielu ekspertów twierdzi, że osoby z grupą krwi A są bardziej narażona na stres ponieważ ich organizmy produkują więcej hormonu stresu.

#Grupa krwi, a małżeństwo

Wiele słyszy się również o tym, że osoby, które mają inny odczyn krwi RH+ i RH- nie powinny mieć dzieci. Jednak w dobie dzisiejszej medycyny ten punkt nie jest już aż tak istotny.

Zdjęcie 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o swojej grupie krwi! #1Źródło: https://theusualroutine.com/2017/01/22/10-things-need-know-blood-type/