Co mówi o Tobie kształt szminki?

9 maja 2017 17:02
Co mówi o Tobie kształt szminki?

Zastanawiałaś się kiedyś w jaki sposób zużywasz swoją szminkę? Sprawdź i dowiedz się, co o Tobie może powiedzieć jej kształt!

Zdjęcie Co mówi o Tobie kształt szminki? #1
źródło: http://www.goodhousekeeping.com

#1. OSTRO ŚCIĘTA

Jesteś osobą, która nie boi się nowych wyzwań i posiada niezwykłą łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Te cechy sprawiają, że lubisz organizować spotkania i imprezy, a znajomi mają Cię za duszę towarzystwa. W pracy kieruje Tobą ambicja i niezawodność, konsekwentnie dążysz do wyznaczonych sobie celów.

#2. PŁASKA/ WKLĘSŁA

Zawsze dbasz o dobry wygląd, jesteś błyskotliwa i zabawna, przez co zwracasz uwagę mężczyzn. Lubisz postawić na swoim, dlatego znana jesteś z długich dyskusji, każdego z uwagą starasz się wysłuchać. Chętnie spędzasz wieczór w domu przy dobrym filmie, jednak komedie romantyczne nie zwracają Twojej uwagi.

#3. LEKKO ŚCIĘTA – BLISKA ORYGINALNEGO KSZTAŁTU

Przestrzegasz ogólnie przyjętych zasad i podejmując decyzje starasz się nikogo nie skrzywdzić. Swoim uśmiechem i sympatią potrafisz zjednać sobie każdego, ważne są dla Ciebie przyjaźnie i rodzinne więzi. Doskonale dbasz o domowe ognisko.

#4. W KSZTAŁCIE STOŻKA/ ZAOKRĄGLONA

Jesteś dobrze zorganizowana i zawsze starasz maksymalnie wykorzystać czas. Jako wakacje wybierasz aktywny wypad w góry, odrzucając wylegiwanie przy basenie z drinkiem. Cenisz sobie wygodę i funkcjonalność. Przez swoją energię, ludzie postrzegają Cię jako osobę pewną siebie.