Dzięki tej metodzie, Twój obwód w pasie będzie się zmniejszał z dnia na dzień! Metoda BODY WRAPPING

1 maja 2017 09:51
Dzięki tej metodzie, Twój obwód w pasie będzie się zmniejszał z dnia na dzień! Metoda BODY WRAPPING

Oprócz zdrowej diety i aktywności fizycznej warto w swoje życie wprowadzić dodatkowe metody, które sprawią, że nasza talia będzie bardziej podkreślona, a tłuszczyk z brzucha zacznie znikać dużo szybciej. Jedną z takich metod jest body wrapping.

Zdjęcie Dzięki tej metodzie, Twój obwód w pasie będzie się zmniejszał z dnia na dzień! Metoda BODY WRAPPING #1
fot. shutterstock

Na czym polega domowy zabieg body wrapping?

Aby przeprowadzić taki zabieg w domu potrzebujesz dobrego balsamu wyszczuplającego lub antycellulitowego oraz dużo folii spożywczej. Ucisk folii na ciele poprawia krążenie, a ciepło sprawia, że pory się otwierają. Dzięki temu kosmetyk jest w stanie wniknąć w głębsze warstwy skóry i lepiej zadziałać.

Jak przeprowadzić zabieg?

Pierwszym krokiem zawsze powinno być dokładnie złuszczenie skóry peelingiem. Najlepiej domowej roboty. Następnie nakładamy na problematyczne miejsce – brzuch, ramiona, czy nogi sporą warstwę balsamu i dokładnie masujemy przez 1-2 minuty. Kiedy balsam pokrył już całą skórę , dodajemy jeszcze odrobinę, aby na skórze pojawiła się cienka warstwa. Następnie owijamy miejsce folią, nie zbyt ciasno, przykrywamy kocem i zajmujemy się czymś innym przez przynajmniej godzinę.

Jeśli chcesz, aby rezultaty były jeszcze lepsze, podczas noszenia na sobie folii możesz wykonywać różne ćwiczenia fizyczne. To dodatkowo poprawi krążenie i wzmocni działanie balsamu.

Zdjęcie Dzięki tej metodzie, Twój obwód w pasie będzie się zmniejszał z dnia na dzień! Metoda BODY WRAPPING #2
Źródło: http://www.metdaan.com/mom-wrapped-plastic-woke-experience-miracle/