4 sposoby na naturalne zagęszczenie brwi

30 marca 2017 10:35
4 sposoby na naturalne zagęszczenie brwi

Brwi są oprawą naszych oczy i całej twarzy. Ich piękny kształt i odpowiedni odcień może dodać na sporo urody. O ile gęste brwi łatwo wyregulować, o tyle zbyt rzadkie sprawiają większy problem ponieważ uniemożliwiają nadaniem im pożądanego kształtu.

Brwi pełnią też funkcję ochronną – chronią nasze oczy przed dostaniem się do nich pułków i innych zanieczyszczeń (zatrzymują się ona na włoskach brwi).

Zdjęcie 4 sposoby na naturalne zagęszczenie brwi #1

#Olej kokosowy

Zawiera kwasy tłuszczowe, witaminę E oraz minerały, które doskonale wzmacniają cebulkę włosa i przyspieszają jego porost. Wystarczy, że każdego dnia przez snem nałożysz na brwi odrobinę oleju i pozostawisz na całą noc do wchłonięcia.

#Olej rozmarynowy

Skutecznie chroni Twoje włosy przed wnikaniem toksyn i promieniowaniem UV. Jego odżywcze składniki wnikają w głąb cebulek odżywiając je i wzmacniając. Wmasuj olejek w brwi i pozostaw do wchłonięcia.

#Aloes

Jest źródłem substancji nawilżających i przeciwutleniaczy. Zapobiega wypadaniu brwi i je zagęszcza. Małą ilość żelu z aloesu nanieś na oczyszczone brwi i pozostaw na całą noc.

#Olej rycynowy

Zawiera witaminę E i kwasy tłuszczowe niezbędne do uzyskania gęstych i mocnych brwi. Nanieś olejek na wacik i wetrzyj w brwi. Nie spłukuj olejku tylko pozostaw do wchłonięcia.