Co Twój ulubiony biustonosz mówi o Twojej osobowości?

2 marca 2017 10:13
Co Twój ulubiony biustonosz mówi o Twojej osobowości?

To, jakie biustonosz goszczą w naszej szfie może wiele powiedzieć o naszej osobowości. Wybór jakiego dokonujemy kupując biustonosz mówi czy jesteśmy nieśmiałe, odważne, a może romantyczne. Sprawdź jakie biustonosze najczęściej nosisz.

#Sportowy

Większą uwagę przykładasz do wygody niż do mody. Jesteś fanką seriali i spotkań z przyjaciółmi. Uważasz siebie za atrakcyjną i jesteś wyluzowana, dlatego uważasz za zbędne ozdabianie się koronkami i wymyślnymi krojami.

#Klasyczny

Lubisz klasyczny styl. Większość Twoich biustonoszy jest delikatna, mają prosty, gładki krój. Przyjaciele Ci ufają, bo zawsze dobrze im doradzasz.

#Flirciarski

Wiesz jak zwrócić na siebie uwagę mężczyzn. Uważasz, że naturalne piękno jest najcenniejsze, dlatego nie lubisz staników push-up. Delikatnie podkreślasz swoje atuty.

#Koronkowy

Jesteś delikatna i kobieca. Cenisz estetyczne kroje i wzory. Jesteś romantyczką, która szybko się zakochuje, a potem często przeżywa rozczarowanie.

#Z pazurem

Zdjęcie Co Twój ulubiony biustonosz mówi o Twojej osobowości? #1

Jesteś odważna i szybko podejmujesz decyzje. Cechuje Cię wyjątkowa spontaniczność i zamiłowanie do dobrej zabawy. Lubisz prowokować i wzbudzać emocje - również strojem.