Sprawdź co potrafi zwykła pasta do zębów! Numer 4 zaskoczy każdego…

17 stycznia 2017 10:25
Sprawdź co potrafi zwykła pasta do zębów! Numer 4 zaskoczy każdego…

Pasta do zębów ma o wiele więcej zastosowań niż sądzisz! Choć jej pierwotne przeznaczenie to czyszczenie naszych zębów, może ona zdziałać dużo więcej, jeśli będziemy wiedzieć jak jej użyć.

W czym pasta do zębów sprawdza się najlepiej?

#Czyszczenie srebra

Produkty do czyszczenia srebra kosztują sporo i niełatwo je dostać. Na szczęście wystarczy użyć zwykłej pasty do zębów, za pomocą której wyczyścisz srebro tak samo skutecznie.

#Czyszczenie reflektorów

Zdjęcie Sprawdź co potrafi zwykła pasta do zębów! Numer 4 zaskoczy każdego… #1

Może wydawać się to dziwne, jednak pasta do zębów doskonale nadaje się również do czyszczenia reflektorów w samochodzie. Wystarczy nałożyć trochę pasty na gąbkę i wyczyścić reflektory, a następnie opłukać czystą wodą.

#Czyszczenie białych butów

Pastą do zębów wyczyścić również białe buty (oprócz tych zamszowych i materiałowych). Działa lepiej niż niejeden płyn do czyszczenia.

#Czyszczenie okularów

Jeśli naniesiesz cieniutką warstwę pasty na okulary i je wyczyścisz, nie tylko pozbędziesz się tłustych plam, ale również zapobiegniesz ich zaparowywaniu.

#Plamy z atramentu

Jeżeli na Twojej ulubionej bluzce pojawiła się plama z atramentu, nie panikuj. Zwilż plamę,wetrzyj w nią pastę i pozostaw na 24 godziny. Po tym czasie wypierz ubranie jak zawsze.

#Ukąszenia owadów

Pasta do zębów naniesiona na ukąszenie, na przykład komara, natychmiastowo łagodzi swędzenie.