SMOG - zobacz łatwą metodę na oczyszczenie powietrza w swojej sypialni

13 stycznia 2017 10:55
SMOG  - zobacz łatwą metodę na oczyszczenie powietrza w swojej sypialni

Zanieczyszczone powietrze z zewnątrz z łatwością przenika do naszych domów. Największy w tym problem mają osoby mieszkające w dużych miastach, jednak nawet we wsiach stan zanieczyszczenia przekracza normy. Choć niemożliwym jest całkowite pozbycie się zanieczyszczeń, to warto zrobić tą prostą rzecz, by oczyścić powietrze w choć jednym pomieszczeniu naszego domu. Najważniejszym miejscem jest sypialnia, ponieważ właśnie podcza snu czyste powietrze jest nam bardzo potrzebne. Organizm nocą regeneruje się i oczyszcza. Jednak zanieczyszczone powietrze bardzo utrudnia te procesy. W rezultacie budzimy się zmęczeni i rozdrażnieni.

Co więc zrobić, aby oczyścić powietrze w sypialni?

Jedyne czego potrzebujesz to cytryna i sól. Pokrój cytrynę na 4 części i połóż na talerzyku. Całość posyp solą i umieść obok łóżka. Możesz to zrobić 1-2 godziny przed pójściem spać, aby przygotować powietrze wcześniej. Cytrynę należy trzymać przy łóżku przez całą noc, a następnego wieczora przygotować świeży owoc.

Zdjęcie SMOG  - zobacz łatwą metodę na oczyszczenie powietrza w swojej sypialni #1

Dodatkowymi zaletami takiego zabiegu są olejki eteryczne, które wydziela cytryna. Dzięki nim od razu poczujesz się zrelaksowana, skupiona i będziesz mieć lepsze samopoczucie. Idealne więc nadaje się ona do stosowania w sypialni.