Spal tłuszcz z brzucha w 15 dni! Prosty sposób na metabolizm

13 stycznia 2017 10:55
Spal tłuszcz z brzucha w 15 dni! Prosty sposób na metabolizm

W przypadku nadprogramowych kilogramów, zazwyczaj najbardziej przeszkadza nam to, że odkładają się w okolicach brzucha. Spowolniony metabolizm, nieodpowiednia dieta i brak ruchu doprowadza do przybierania na wadze, co często zauważamy dopiero w momencie, kiedy problem jest już bardzo widoczny. Nadmiar tkanki tłuszczowej i mała ilość tkanki mięśniowej sprawia, że tyjemy jeszcze szybciej. Na szczęście jest na to prosty sposób. Należy zacząć od przywrócenia odpowiedniej pracy naszego metabolizmu. W tym przypadku doskonale sprawdza się koktajl z tych składników:

-2 łyżki cynamonu

-3 łyżki miodu

-Sok z 3 cytryn

-150 gram chrzanu

Zdjęcie Spal tłuszcz z brzucha w 15 dni! Prosty sposób na metabolizm #1

Chrzan zetrzyj na najmniejszych oczkach. Dodaj sok z cytryny i wszystko zmiksuj. Następnie dodaj cynamon oraz miód i zmiksuj mieszankę jeszcze raz. Przełóż ją do szklanego pojemnika i spożywaj po 1 łyżeczce 2 razy dziennie przez 15 dni.

Wszystkie składniki tego przepisu mają właściwości odchudzające i przyspieszające metabolizm. Jednak prawdziwy sekret tkwi w chrzanie, który skutecznie usuwa toksyny z organizmu. Dodatkowo, jego spożywanie zapobiega powstawaniu raka piersi, prostaty, żołądka i płuc. W Szwajcarii, Holandii i Francji zarejestrowano go nawet jak lek.