Jak spędzić walentynkowy wieczór?

19 stycznia 2016 12:58
Jak spędzić walentynkowy wieczór?

Pomysły na walentynkowy wieczór

Już niedługo Walentynki! Wiele osób coraz częściej narzeka na to, że Święto Zakochanych stało się nudnym świętem opływającym udawanym romantyzmem. Co więcej – mężczyźni często między sobą śmieją się z tej okazji, gdyż często oczekuje się od nich, że w ten szczególny dzień będą zachowywać się niesamowicie romantycznie. Jednak może zamiast oczekiwać czerwonych róż i kolacji przy świecach, warto zaplanować coś ciekawego dla obydwu stron? W końcu walentynki mają być świętem miłości – Waszej miłości. Sprawcie, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy dla Was. I to nie ze względu na romantyczne serduszka, świeczki i kwiatki, lecz ze względu na to, że spędzicie go w naprawdę wyjątkowy sposób.

Może podchody? Ciekawym pomysłem jest zorganizowanie podchodów! Przygotujcie dla siebie drobne upominki, które poukrywacie w domu. Przygotujcie też wskazówki, które pomogą drugiej osobie w odnalezieniu tych drobnostek – mogą one być pod postacią łamigłówek, krzyżówek, zagadek – ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia! Choć przygotowanie jest dość czasochłonne, zabawa przy tym jest niesamowita! A ostateczną nagrodą niech będzie wspólna kolacja. Co dalej – to już Wasza tajemnica!

Może odpowiednim rozwiązaniem dla Was będą walentynki, w trakcie których będziecie mogli się odprężyć i odpocząć, a przy okazji wspólnie spędzić czas? Jeśli obydwoje jesteście zabiegani i macie stresującą pracę, zafundujcie sobie wieczór w spa! Sauna, jacuzzi, jakiś masaż, basen – to może przynieść Wam niezapomniane wrażenia. A gdy wrócicie do domu będziecie zrelaksowani i wypoczęci – to chyba najlepszy stan, by móc cieszyć się sobą nawzajem! Jeśli nie macie możliwości wybrać się do spa, sami możecie sobie je urządzić w domu – masaż, olejki eteryczne, gorąca kąpiel. Romantyczne, odprężające, a przede wszystkim wspólne. W końcu o to chodzi w tym dniu!

Wiele teatrów i oper w ten wyjątkowy dzień wystawia na swoich deskach jakieś historie miłosne. Być może wyjście na przedstawienie będzie rozwiązaniem dla Was? Pięknie ubrani pójdziecie na spektakl, a później wybierzecie się na romantyczną kolację do restauracji? To bardzo klasyczne rozwiązanie, ale przyznajmy szczerze – jak często jest okazja, by tak spędzić wieczór? Jeszcze masz szansę zamówić bilety!

Jeśli jednak nie chcecie nigdzie wychodzić, ciekawym pomysłem będzie też wieczór wspomnień. Odkurzcie wspólne zdjęcia, przypomnijcie sobie różne sytuacje, które doprowadziły do miejsca, w którym jesteście. Przypomnijcie sobie pierwsze spotkanie, pierwszy pocałunek, pierwsze wyznanie miłosne. Będziecie zaskoczeni, w jak różny sposób pewne rzeczy pamiętacie i jak inne emocje wówczas w Was były. Mówi się, że miłość to niekończąca się rozmowa – dlaczego by więc nie uczcić walentynek właśnie rozmową, zupełnym skupieniem się na swojej relacji. Możecie być pewni, że to Was jeszcze mocniej do siebie zbliży.

Walentynki to doskonały dzień na to, by jeszcze raz, na nowo się w sobie zakochać. Nie wychodźcie w ty dniu do siebie z jakimiś wzajemnymi wygórowanymi oczekiwaniami. Zróbcie raczej coś, co obojgu sprawi przyjemność i satysfakcję. Bądźcie w tym dniu po prostu dla siebie.