Ta 7 latka z Rosji jest uważana za najpiękniejszą dziewczynkę na świecie

1 października 2018 11:56
Ta 7 latka z Rosji jest uważana za najpiękniejszą dziewczynkę na świecie

Anastasia Knyazeva, bo tak nazywa się ta 7 letnia dziewczynka, została ostatnio okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką na ziemi. Mimo bardzo młodego wieku ta młodziutka modelka zdążyła już zebrać ponad 1,5 mln fanów na swoim instagramie.

Jednak nie wszyscy pochwalają karierę modelki w tak młodym wieku. Mimo wszystko dziewczynka ma naprawdę nieziemską urodę i jest niesamowicie piękna. Anastasia ma bardzo delikatne rysy twarzy i wielkie niebieskie oczy. Młoda modelka brała już udział w wielu profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Nawet pojawiła się w reklamach dziewczęcych marek odzieżowych.

Zdjęcie Ta 7 latka z Rosji jest uważana za najpiękniejszą dziewczynkę na świecie #1

Anastasia Knyazeva jest pod opieką Kids Management, czyli agencji dziecięcych modelek i modeli. O interesy dziecka dba również jej mama Anna, która regularnie od 3 lat publikuje zdjęcia córki na instagramie. Zależy jej, aby o córce usłyszało jak najwięcej ludzi.

Komentarze na jej koncie w serwisie społecznościowym w 95% są bardzo pozytywne. Ludzie zachwycają się jej urodą i są pod ogromnym wrażeniem. Piszą o niej „księżniczka”, „żywa lalka”, a także „najpiękniejsze dziecko na świecie”.

Zdjęcie Ta 7 latka z Rosji jest uważana za najpiękniejszą dziewczynkę na świecie #2

Bardzo rzadko zdarzają się negatywne komentarze. Oczywiście nie dotyczą one wyglądu Anastasii, ale tego, że w tak młodym wieku rozpoczęła karierę jako modelka.

„6 lat to zdecydowanie za mało na karierę w modelingu”.

Nikt nie zaprzeczy, że Anastasia jest niesamowicie piękna, ale faktycznie chyba jest jeszcze troszkę za wcześnie na wielką karierę w modelingu.

Jak napisał ktoś w komentarzu: „To najkrótsza droga do wpędzenia dziecka w kompleksy”.

A Wy co o tym myślicie?

Zdjęcie Ta 7 latka z Rosji jest uważana za najpiękniejszą dziewczynkę na świecie #3