Wojciech Szczęsny będzie miał własny program TV, a Marina śpiewa w najnowszym filmie Warner Bros!

21 września 2018 18:24
Wojciech Szczęsny będzie miał własny program TV, a Marina śpiewa w najnowszym filmie Warner Bros!

Wojciech Szczęsny, piłkarz reprezentacji polskiej i Juventusu Turyn dostał własny program w TV. Znajdzie się on w ramówce Onetu. Program będzie miał charakter informacyjno-rozrywkowy i będzie prowadzony przez Szczęsnego oraz Łukasza Wiśniowskiego – dziennikarza sportowego.

Zdjęcie Wojciech Szczęsny będzie miał własny program TV, a Marina śpiewa w najnowszym filmie Warner Bros! #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/BnjgKVclzGA/?hl=pl&taken-by=wojciech.szczesny1

Wojciech i Łukasz będą komentować najnowsze wydarzenia związane z piłką nożną. Oprócz tego przemycą do programu trochę śmiesznych i ciekawych faktów z szatni piłkarzy polskiej reprezentacji oraz ciekawostek na temat największych klubów piłkarskich na świecie. Program będzie nosił nazwę „Prosto w Szczenę”.

Piosenkarka Marina Łuczenko-Szczęsna, żona Wojtka Szczęsnego również nie próżnuje. Niedawno podzieliła się informacją o tym, co zajmowało jej czas w ostatnich tygodniach. Okazało się, że Marina zaśpiewała piosenkę głównej bohaterki animowanego filmu „Mała Stopa”.

Zdjęcie Wojciech Szczęsny będzie miał własny program TV, a Marina śpiewa w najnowszym filmie Warner Bros! #2
Źródło: https://www.instagram.com/p/BnbYcKMl7XG/?hl=pl&taken-by=marina_official

"Kochani wreszcie mogę zdradzić nad czym pracowałam od pewnego czasu w studiu. Już 28 września w kinach odbędzie się premiera bajki „MAŁA STOPA” w której miałam przyjemność zaśpiewać piosenkę głównej bohaterki Meechee.
Jestem totalnie podekscytowana, ponieważ będzie to debiut mojego głosu na wielkich ekranach, więc jestem ciekawa jakie będą Wasze wrażenia.
Serdecznie zapraszam do kin małych i dużych widzów." - Pisze Marina na swoim Instagramie.