Joanna Krupa i jej poglądy na temat ciąży mogą niektórych zdziwić

21 września 2018 18:24
Joanna Krupa i jej poglądy na temat ciąży mogą niektórych zdziwić

Joanna Krupa zawsze była bardzo otwarta w rozmowach z mediami. Bez ogródek opowiadała o swoim życiu, związkach oraz o rozpadzie tych związków. Często poruszała również tematy tabu. Krupa jednak wzbudziła ostatnio niemały szum w mediach, wypowiadając się na temat ciąży.

W wywiadzie dla „Super Expressu” Krupa przyznała, że choć czuje, że zaczyna się w niej budzić instynkt macierzyński, nie podejmuje na razie decyzji i posiadaniu dziecka. Boi się, że ciąża źle wpłynie na jej życie i wygląd jej ciała.

Wygląd

Zdjęcie Joanna Krupa i jej poglądy na temat ciąży mogą niektórych zdziwić #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/BlqKnS-HLcp/?taken-by=joannakrupa

Ciąża inaczej wpływa na każdą kobietę. Jedna przytyje i straci sylwetkę, a inna będzie jeszcze szczuplejsza niż przed ciążą. Joanna jednak obawia się tego pierwszego.

"Stresuję się tym, jak ciało w ogóle będzie akceptowało to, jak będę w ciąży. Mam nadzieję, że nie będę jedną z tych kobiet, które ciągle jedzą, tyją i później mają problem, żeby schudnąć."

"Cała moja kariera to tak naprawdę ciało. Jak nie reklamy bielizny, to kostiumów kąpielowych, jak nie to, to okładki magazynów."

Inne obawy Joanny Krupy

Zdjęcie Joanna Krupa i jej poglądy na temat ciąży mogą niektórych zdziwić #2
Źródło: https://www.instagram.com/p/BmA9O2lHMBn/?taken-by=joannakrupa

Z racji tego, że praca oraz pasja Krupy wymaga ciągłego podróżowania i bycia aktywnym, modelka obawia się również tego, że w błogosławionym stanie nie będzie mogła wykonywać swojej pracy.

"Ja uwielbiam pracować, nawet nie chcę myśleć o tym, że nie będę mogła wyjechać gdzieś, bo jestem 9 miesięcy w ciąży. Będę chyba miała wszędzie lekarzy, żeby dalej prowadzić swój tryb życia."

Warto wspomnieć, że kilka lat temu Joanna Krupa zamroziła swoje jajeczka. Zrobiła to po to, aby móc zdecydować się na dziecko w późniejszym wieku. Jak to Joasia, zabieg pobierania i mrożenia jajeczek pokazała w telewizji, a jej zdjęcia u ginekologa zrobiły w sieci furorę.