Jaki rodzaj ślubu będzie pasował do twojego znaku zodiaku?

19 września 2018 09:26
Jaki rodzaj ślubu będzie pasował do twojego znaku zodiaku?

Jeśli nie wiesz, na jaki rodzaj ślubu się zdecydować, możesz sprawdzić, co mówi na ten temat twój znak zodiaku. Sprawdź więc, jaki typ ceremonii będzie pasował do ciebie.

Baran – brawurowy ślub

Wesele Barana będzie naprawdę szalone. Baran jest niezwykle spontaniczny kocha dobrą zabawę. Spodziewaj się więc niespodziewanego jeśli będziesz jednym z gości na tym wydarzeniu.

Byk –tradycyjny ślub

Zdjęcie Jaki rodzaj ślubu będzie pasował do twojego znaku zodiaku? #1

Byki szanują tradycję i historię. Ślub Byka będzie więc prawdopodobnie pięknym, tradycyjnym wydarzeniem. Byk lubi takie uroczystości i sprawia mu przyjemność kultywowania dawnych tradycji.

Bliźnięta – rodzinna atmosfera

Bliźnięta mają problem ze zdecydowaniem się na jeden konkretny nurt podczas ślubu. Wesele będzie więc połączeniem nowoczesności i tradycyjności. Bez wątpienia będzie tam jednak panować rodzinna atmosfera.

Rak – kameralne przyjęcie

Rak to domator. Z racji tego, że nie lubi tłumów, przesytu i nadętej sztuczności, jego ślub będzie elegancką, radosną ceremonią w małym gronie.

Lew – na bogato

Lew, jako król zwierząt będzie miał królewskie wesele. Ślub Lwa będzie tradycyjny, ale wystawny. Nie zabraknie na nim wystawnych strojów, trunków i jedzenia.

Zdjęcie Jaki rodzaj ślubu będzie pasował do twojego znaku zodiaku? #2

Panna – ślub perfekcyjny

Panny zazwyczaj są perfekcjonistkami. Na ślubie i weselu Panny nie będzie miejsca na najmniejszy błąd lub niedociągnięcia. Panna zadba o to, aby ten dzień był idealny pod każdym względem.

Waga – spokojny i wyważony ślub

Wagi, z racji tego, że lubią mieć wszystko poukładane, będą miały ślub spokojny i zaplanowany. Waga nie jest zbyt spontaniczna, nie ma więc co liczyć na jakąkolwiek ekstrawagancję.

Skorpion – ekskluzywny ślub

Skorpion lubi przebywać w ekskluzywnym otoczeniu. Taki tez będzie jego ślub. Gości jednak nie będzie wielu – Skorpion skrupulatnie dobiera sobie znajomych.

Strzelec – nieprzewidywalny ślub

Strzelec jest mieszanką wybuchową. Z jednej strony jest odważny i spontaniczny, a z drugiej bardzo emocjonalny. Te cechy gwarantują, że ślub i wesele Strzelca zapadnie gościom w pamięć na długo.

Wodnik

Ślub Wodnika z pewnością nie będzie nudny i konwencjonalny. Pojawią się ciekawe i oryginalne zabawy. Wodnik jest energiczną osobą, która zawsze podąża własną drogą.

Ryby

Ślub Ryby będzie bardzo wzruszającym i pięknym wydarzeniem. Będzie elegancki, ale skromny. Bawić będziecie się w niewielkim gronie najbliższych co sprawi, że każdy będzie czuł się komfortowo.