Szkoła nie musi być nudna! Poznaj kilka świetnych gadżetów

30 sierpnia 2018 10:00
Szkoła nie musi być nudna! Poznaj kilka świetnych gadżetów

Choć w czasie lekcji dzieci powinny skupić się na nauce, to czas przerwy wcale nie musi być nudnym oczekiwaniem na kolejną lekcję. Warto więc zadbać o ciekawe gadżety dla dziecka, które chodzi do szkoły.

Pudełko na drugie śniadanie

Zdjęcie Szkoła nie musi być nudna! Poznaj kilka świetnych gadżetów #1

Jeśli twoje dziecko zamiast domowego śniadania woli kupić chipsy, może warto trochę urozmaicić drugie śniadanie. Bez wątpienia przyda się do tego pudełko na lunch, które będzie ciekawe i które będzie odzwierciedlało zainteresowania dziecka: ulubiony zespół, serial, czy grę.

Obuwie zmienne

Wybierając obuwie zmienne na wf, czy kapcie w przypadku młodszych dzieci, powinniśmy pamiętać przede wszystkim o tym, aby były wygodne. Nie należy zapominać jednak o tym, aby były również uniwersalne. Dzięki temu będą mogły służyć dziecku również poza szkołą.

Fidget Spinnery

Zdjęcie Szkoła nie musi być nudna! Poznaj kilka świetnych gadżetów #2

Ten gadżet okazał się wielkim hitem. Ta z pozoru zwykła zabawka niezwykle relaksuje i pomaga pozbyć się stresu.

PowerBank

Zdjęcie Szkoła nie musi być nudna! Poznaj kilka świetnych gadżetów #3

Teraz prawie każde dziecko ma smartphona. Rodzice jednak znają częstą wymówkę nieoddzwaniania i nie odpisywania na ich wiadomości – rozładowana bateria. Ciekawie wyglądający power bank powinien rozwiązać ten problem.

Etui na telefon

Skoro jesteśmy przy telefonach, kolejną zmorą rodzica jest niedbałość dzieci i niszczenie tego drogiego sprzętu. Warto więc zadbać o dobrej jakości etui na telefon. Jeśli przy okazji etui to będzie wyglądać fajnie, tym chętniej będzie używane.