Co kolor paznokci mówi o Twojej osobowości?

14 sierpnia 2018 00:06
Co kolor paznokci mówi o Twojej osobowości?

Kolor paznokci, tak samo jak szminki lub butów, dopieramy odpowiednio do pory roku, stroju lub najzwyczajniej w świecie lubimy dbać o paznokcie. Kolor, który najczęściej ozdabia nasze dłonie, może też zdradzać, jaki mamy charakter. Sprawdź, co mówi o Tobie kolor Twoich paznokci.

Czerwony

Kolor ten kojarzony jest z elegancją i seksapilem. Jest to odważny kolor, a więc jest idealny dla osób pewnych siebie, czyli takich jak Ty. Jesteś ambitną kobietą, która doskonale wie co oczekuje od życia i odważnie zmierza przez życie.

Róż

Odcienie różu pasują do wszystkiego co urocze, a więc nic dziwnego, że lubisz ten kolor. Jesteś osobą, która opiekuje się swoimi bliskimi i nie wyobrażasz sobie, aby nie udzielić im pomocy. Ich szczęście jest dla Ciebie najważniejsze. Dodatkowo jesteś wrażliwą i romantyczną osobą.

Nude

Jest to kolor, który jest idealny na każdą okazję. Nie jest to istotne czy wybierasz się do pracy, czy na imprezę. Kolor ten zawsze jest bezpiecznym wyborem. Oznacza, że jesteś perfekcjonistką, która dąży do osiągnięcia życiowego sukcesu. Nie lubisz niespodzianek, a więc zawsze jesteś przygotowana na różne niespodziewane sytuacje.

Zdjęcie Co kolor paznokci mówi o Twojej osobowości? #1

Pomarańczowy

Kolor pomarańczowy, tak samo jak żółty, świadczą o Twojej otwartości na nowe rzeczy i znajomości. Jesteś duszą towarzystwa, a każdy spędzony z Tobą czas jest wypełniony ogromną ilością śmiechu i aktywności. Z pewnością wśród znajomych nie uchodzisz za nudną osobę. Posiadasz w sobie bardzo dużo pozytywnej energii, ale również potrafisz być zorganizowana.

Niebieski

Należysz do osób stabilnych i poukładanych. Lubisz harmonię w swoim życiu. Doskonale wiesz jak zadbać o siebie i bliskich. Dodatkowo zaliczasz się do bardzo kreatywnych osób. Twoja głowa jest wypełniona po brzegi różnymi pomysłami i wizjami.

Czarny

Jesteś niezależną, silną i pewną siebie kobietą, która doskonale wie czego chce. Cenisz sobie profesjonalizm i sumienność, bo sama taka też jesteś. Tym kolorem lubisz dodawać sobie nieco tajemniczości. Doskonale wiesz jak bronić swoich poglądów i przekonań.