Poznaj genialny trik, dzięki któremu już nigdy nie pójdzie ci oczko w rajstopach!

5 lutego 2018 08:16
Poznaj genialny trik, dzięki któremu już nigdy nie pójdzie ci oczko w rajstopach!

Szykujesz się na eleganckie wyjście, na którym koniecznie chcesz wyglądać zjawiskowo? Zapewne w takiej sytuacji założysz sukienkę, wysoki obcas i rajstopy.

Niestety, z rajstopami już tak jest, że puszczają oczko w najmniej oczekiwanym momencie. Rujnuje to naszą stylizację i zmusza to przebierania rajstop (o ile wzięło się zapasowe) w toalecie lub innym zacisznym miejscu. Gorzej, jeśli nie zauważymy dziury w odpowiednim momencie.

Zdjęcie Poznaj genialny trik, dzięki któremu już nigdy nie pójdzie ci oczko w rajstopach! #1
fot. shutterstock

Na szczęście istnieje świetny trik, dzięki któremu oczka w rajstopach nie będą już problemem. Stylista gwiazd Denise Caldwell podzieliła się swoim sposobem, z którego korzystają Michelle Obama, Kendal Jenner i Beyonce.

Co należy zrobić?

#Zamrażarka

Nowe rajstopy jeszcze przed pierwszym założeniem należy delikatnie zwilżyć wodą, włożyć foliowego woreczka i umieścić w zamrażarce. Po upływie ok. godziny należy je wyciągnąć i poczekać aż wyschną. Po takim zabiegu rajstopy nie będą się zaciągać, puszczać oczek i nie będą się do niej przyklejać kłaczki i sierść. Taki zabieg wystarczy przeprowadzić tylko raz, aby rajstopy na stałe stały się bardziej odporne.

Zdjęcie Poznaj genialny trik, dzięki któremu już nigdy nie pójdzie ci oczko w rajstopach! #2
fot. shutterstock

#Lakier do włosów

Okazuje się, że dobrym sposobem jest również spryskanie rajstop lakierem do włosów, kiedy już mamy je na sobie. Lakier również wzmocni i usztywni materiał.

#Co zrobić, jeśli już mamy oczko w rajstopach?

Od razu jak zauważysz oczko sięgnij po bezbarwny lakier do paznokci. Nanieś cienką warstwę na dziurkę i poczekaj aż zaschnie. Dzięki temu oczko nie będzie się dalej powiększać.

Zdjęcie Poznaj genialny trik, dzięki któremu już nigdy nie pójdzie ci oczko w rajstopach! #3
fot. shutterstock