Kosmetyczki robiące rzęsy ostrzegają przed tymi błędami!

5 stycznia 2018 21:53
Kosmetyczki robiące rzęsy ostrzegają przed tymi błędami!

Długie, gęste, podkręcone rzęsty potrafią sprawić, że nasze spojrzenie nabiera głębi i piękna. Nie każda kobieta jednak może cieszyć się tak bujnymi rzęsami. W tych czasach jednak nie jest to problem. Kosmetyczki oferują wiele nowoczesnych i skutecznych zabiegów. Jednym z nich jest właśnie doczepianie rzęs, które trzymają się przez kilka tygodni.

Zdjęcie Kosmetyczki robiące rzęsy ostrzegają przed tymi błędami! #1

fot. shutterstock

Problemem natomiast często jest cena takiego zabiegu. Niektórych nie stać na taki wydatek, a inni chcą po prostu zaoszczędzić. Udają się wtedy do kosmetyczek amatorek, które nie mają odpowiednich kwalifikacji oraz korzystają z produktów słabej jakości.

Czym może się to skończyć?

Zdjęcie Kosmetyczki robiące rzęsy ostrzegają przed tymi błędami! #2
Źródło: https://beautyhacks.com.au/2016/10/24/eyelash-extension-fail-how-it-can-all-go-horribly-wrong/

Nieprawidłowo przedłużone rzęsy, słabej jakości produkty i brak higieny oraz pielęgnacji rzęs może doprowadzić do najgorszego. Mieszki rzęs zaczynają ropieć, a po jakimś czasie stają się coraz słabsze. Podczas ściągania takich rzęs niestety tracimy również mnóstwo własnych włosków.

Dodatkowo, słabej jakości produkty podrażniają również powieki i oczy. Buzia staje się spuchnięta i czerwona.

Zdjęcie Kosmetyczki robiące rzęsy ostrzegają przed tymi błędami! #3
Źródło: http://www.abc.net.au/news/2014-12-04/eyelash-extensions-optometrists-chemical-burns-infections/5939908

Brak profesjonalizmu i zastanawiająco niska cena zmusza do zakupu tanich, nieprawidłowo opisanych, niewiadomego pochodzenia produktów. Kleje, żele, i inne preparaty mogą być dla naszych oczu zwyczajnie szkodliwe. Jeśli więc marzysz i pięknych rzęsach udaj się do profesjonalnego gabinetu i przede wszystkim najpierw zapoznaj się z opinią klientek.